מוזה - יעוץ. שיווק. מיתוג - Study case כיצד מכון קוסמטיקה הכפיל את ההכנסות שלו?

Study case - כיצד מכון קוסמטיקה הכפיל את ההכנסות שלו?

תהליך מדהים של מכון קוסמטיקה, בעל ותק של 17 שנה, שהכפיל את רווחיו מאז התהליך איתנו. עד לפני שנתיים, נקטו במכון זה בכמה פעילויות שיווקיות שבהן ההשקעה מול התוצאה לא היתה מספקת. אך שלא תטעו לרגע, המכון עבד טוב מאוד, לקוחות רבים, חוזרים ומרוצים. אך עם השנים, נכנסו לאזור הרבה מתחרים, שהתחילו לנגוס בלקוחות המכון. התכנון העסקי והשיווקי לא היו מספיק חזקים, כדי לגרום למכון להישאר ואף לעלות ברמת הרווחים.

אז מה עשינו ואיך יישמנו את האסטרטגיה החדשה? 

1. הסרנו פרסומים לא רלוונטים- הורדנו את המודעה הקבועה בעיתון המקומי, שלא הניבה תוצאות כבר זמן מה, וכן הפצת ברושורים. 

2. מיתגנו את המכון מחדש- שפה גרפית ומלל משודרג המשדר את איכויות המקום בצורה תואמת והולמת את חזון והשירותים הניתנים במקום עם הלימה לכלי השיווק שהשתמשנו בהם. 

3. הוספנו מערכת דיוור- למכון היה נכס שלא נעשה בו שימוש במשך כל השנים. פרטי התקשרות של כל הלקוחות העכשוויים ואלו שכבר מזמן לא ביקרו. שמות, טלפונים ולעיתים גם מיילים וימי הולדת. יצרנו מועדון לקוחות שמקבל באופן רציף (לא אינטנסיבי מידי) הודעות טקסט ומיילים אודות מבצעים, ימים מיוחדים וכו'.

4. ניהול המותג ברשתות החברתיות- החל פרסום מתוכנן, ממומן ואורגני בפייסבוק ואינסטגרם, שחשף את כל פעילויות המכון בצורה ממותגת ואיכותית. הקמפיינים נוהלו בקפידה להשגת היעדים. כיום הרשתות הללו מגדילות באופן קבוע את כמות הלקוחות החודשית והכללית. רשימת לקוחות המועדון גדלה פי 3 מאז ועד היום. 

 

תוצאה של עקביות, אמון, שת"פ הדוק וסבלנות משתלמת ובענק!

 
מוזה - ייעוץ. שייוק. מיתוג    |   052-8287554   |   054-7414746   |   051-2287554